Salon Viktorie

  • Baner vlasy

Naše kadeřnictví pracuje se značkami: 

OLAPLEX

Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takovému přípravku nelze konkurovat! Bez silikonu a minerálních olejů obnovuje rozbité vazby ve vlasech během chemického ošetření a po něm. Výsledkem jsou vlasy silnější než kdy předtím.

MARIA NILA

Maria Nila je švédská značka vlasové kosmetiky, která splňuje nejaktuálnější požadavky žen. Přípravky Maria Nila jsou efektivní, účinné a šetrné k vašim vlasům, mají přírodní průvod a jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Všechny produkty jsou 100% veganské, neobsahují ftaláty ani parabeny. Cílem společnosti je vyvíjet jen ty nejlepší vlasové přípravky v souladu s přírodou a bez pokusů na zvířatech.

L´ORÉAL

Značka L'Oréal Professionnel, která patří do portfolia francouzského kosmetického gigantu L'Oréal Group, se specializuje na výrobu přípravků péče o vlasy a pokožku hlavy. Díky své vášni pro krásu, styl i vědecký výzkum v tomto segmentu dosáhla velkých úspěchů. L'Oréal Professionnel podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost a kvalitu. Mimo jiné si zakládá na tom, že na vývoji jejích produktů se podílejí přední světoví kadeřníci. 

FANOLA

Fanola je italská kosmetická značka nabízející profesionální přípravky péče o vlasy. Fanola poskytuje nejen kvalitu, ale i spolehlivost a cenově dostupné výrobky. Společnost neustále vyvíjí a inovuje nové produkty a také proto patří mezi oblíbené značky.

PULP RIOT

Značka Pulp Riot představuje inovativní vlasové produkty a barvy, které podněcují koloristy a stylisty, aby v sobě probudili umělce a vytvořili svá vlastní umělecká díla. Semi-permanentní barevná řada na bázi kondicionéru s krémovou konzistencí a skvělým Street Art designem je vhodná pro vegany, nebyla testována na zvířatech, je bez obsahu silikonů a obsahuje vyživující a pečující složky, jako je například quinoa.

COCOCHOCO

Značka COCOCHOCO PROFESSIONAL je jednička na trhu v ošetřování vlasů pomocí brazilského keratinu. Hluboce regeneruje a trvale narovnává vlasy bez změny jejich struktury. Chrání vlasy před nepříznivými vlivy, jako jsou UV záření, slaná mořská voda, mráz, vítr a chlorovaná voda. Vlasy ihned po aplikaci brazilského keratinu získají vitalitu, zářivý vzhled, dojde k jejich zpevnění, hloubkovému obnovení a hlavně narovnání po dobu 3-4 měsíců.

URBAN ALCHEMY

Představuje aktivní kombinaci inovací, vášně pro vlasové trendy, kvalitní know-how a tužby po pouze kvalitních výsledcích z profesionálních vlasových výrobků. Touha růst, hledat nové trendy a dychtivost po perfekcionismu - to je to, co vás činí dobrým kadeřníkem, zároveň i alchymistou.

CENÍK

Pánský střih od 100 Kč až 250 Kč

Dámský střih od 300 Kč až 700 Kč

Foukání od 200 Kč až 500 Kč

Melír od 500 Kč až 2000 Kč

Barva + melír od 700 Kč až 2500 Kč

Barva od 500 Kč až 2000 Kč

Olaplex od 500 Kč až 1000 Kč

Ombre, balayage (jiné složité techniky) od 1000 Kč až 3500 Kč

Keratin od 2500 Kč až 3000 Kč

Společenský účes od 500 Kč až 1000 Kč

Trvalá od 500 Kč až 2000 Kč

Čištění vlasů Urban Alchemy od 300 Kč až 600 Kč

Kúra od 200 Kč až 500 Kč

Prodlužování vlasů od 100 Kč za pramínek

 

 

Přihlášení