Salon Viktorie

blank
  • Baner

Jiří Černohorský

Jiří Černohorský

Nechtěl sem se stát řezníkem, tak už 20 let dělám holiče. Než jsem vybudoval vlastní salon, pracoval jsem v hotelu Ambasador na Václavském náměstí jako kadeřník. Specializuji se na dámské a pánské střihy, prodlužování vlasů, keratin a nejvíce na kolorizaci. Nasloucháme každému zákazníkovi a snažíme se vyhovět jeho představám a požadavkům. 

Monika Nováková

Monika Nováková

Kadeřnici dělám od roku 2002. Za těch 16 let jsem prošla různými školeními, jak na střihy, tak na různé techniky barvení, melírovaní. Samozřejmě se zaškoluji průběžně, abych mohla nabídnout vždy nové věci na trhu. Zaměřuji se jak na dámské střihy, tak i na pánské a samozřejme nezapomínám ani na naše nejmenší klienty - děti. 

Marie Fričová

Marie Fričová

Když jsem se rozhodovala v posledním ročníku ZŠ kam jít dál studovat, byla jsem bezradná jako mnozí z Vás. Společně s kamarádkou jsem nastoupila na zdravotnickou školu. Tohle studium se v pozdějším věku ukázalo trefou do černého. Vždyť zdraví je to nejdůležitější co máme a informace nabrané při studiích využívám dodnes. Jak v zaměstnání tak i v osobním životě. Proto nezanedbávejte své tělo a věnujte se prevenci!


Motto:
Mrknutím oka změním Váš look a dopřeji vaší pokožce znovu dýchat. Nechte se hýčkat a dopřejte si tolik potřebný relax.

Kristýna Pospíšilová

Kristýna Pospíšilová

Jsem Vaše masérka/terapeutka. Od svých 10 let se věnuji veslování a díky tomuto krásnému, ale náročnému sportu jsem přišla na myšlenku pomáhat lidem a sportovcům s jejich problémy. Mám za sebou studium fyzioterapie, a proto se snažím nejenom řešit problém, ale hlavně příčinu a do budoucna se vyhnout dalším obtížím. Proto je má péče komplexní. Kromě manuálních technik a rovnání těl, mě velmi naplňuje kompenzační cvičení nejen s dospělými, ale i s dětmi. Takovému cvičení se věnuji závodícím dětem v Praze ve Veslařském klubu Smíchov. Neváhejte mě oslovit, jsem tu pro Vás!

Lucie Saláková

Lucie Saláková

Věnuji se nehtovému dizajnu 10 let, dělám především gelové nehty. Zpevňování přírodních nehtů, různá zdobení třpytkami, razítky atd. Na výběr máte z nekonečné škály barev, třpytek, razítek a vodolepek. U mě není problém i "bláznivé" zdobení jako například Minnie, The Simpsons, Tom a Jery :-)

Přihlášení