Platba a doprava

Způsoby platby

Dobírka (Pošta 30 Kč, Zásilkovna 20 Kč)

Peníze za zboží zaplatíte až při převzetí zboží u české pošty nebo zásilkovny.

Převodem na účet

Při volbě bankovním převodem vám na e-mail zašleme platební pokyny, kde bude uvedeno číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u Raiffeisen bank. Zboží odesíláme ihned po připsání platby. V tomto případě se může doba dodání protáhnout v závislosti na rychlosti převodu peněz mezi bankami. Je důležité uvést správný variabilní symbol (číslo objednávky), abychom platbu přiřadili k vaší objednávce. Fakturu obdržíte na váš e-mail po expedici zboží.

Způsoby doručení

Osobně

V případě osobního odběru vyčkejte prosím na potvrzení, že je zboží pro vás připraveno a poté si jej můžete vyzvednout v Salonu Viktorie na adrese Náměstí Republiky 994, 277 11 Neratovice. Salon nemá pevnou otvírací dobu, a proto je důležité se minimálně den předem domluvit na časových možnostech předání buď na tel: 606 791 512 nebo e-mailu info@salon-viktorie.cz

Česká pošta

Balík na poštu (65 Kč)

Při výběru tohoto způsobu dodání si můžete vybrat dodání na kteroukoli z 2 700 poboček České pošty. O doručení zásilky na vybranou poštu budete informováni e-mailem a SMS zprávou. Komunikace probíhá pouze elektronicky, nečekejte tedy na písemné oznámení do poštovní schránky. Na přepážce se prokažte dokladem totožnosti - je dobré mít s sebou připravené číslo zásilky, které naleznete v e-mailu nebo SMS.

Zásilka bude dodána na vámi určenou adresu. Informace o expedici zásilky je odeslána e-mailem a SMS zprávou na mobilní telefon uvedený v objednávce. Svou zásilku můžete sledovat online na stránkách České pošty. Česká pošta garantuje dodání balíku následující pracovní den po té, co ho předáme.

Balík do ruky (85 Kč)

Česká pošta vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Pokud vás doručovatel nezastihne, nechá lísteček v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště. Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude zaslán zpět k nám. 

Pro obě varianty dodání prostřednictvím České pošty je možné sledovat pohyb zásilky online na internetových stránkách České pošty zde. Kromě sledování zásilky je také možné u obou variant měnit dispozice zásilky. Pokud obdržíte již avízo o termínu dodání nebo o uložení na poště a termíny vám nevyhovují, nabízí Česká pošta možnost změny.

Zásilkovna (50 Kč)

Osobní odběr na pobočkách Zásilkovny na více než 2000 výdejních místech v České republice. V eshopu si při objednávce vyberte výdejní místo které máte nejblíž. Jakmile bude zboží předáno k přepravě, okamžitě vám přijde email s trasovacím
číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám přijde
SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Seznam výdejních míst

 

 

 

 

Přihlášení